خرید فالوور واقعی می‌تواند به یکباره شما را به قله‌های بلند موفقیت برساند! بله… این واقعیتی است که بسیاری از کاربران اینستاگرامی از آن غافل هستند. امروزه که کاربران از اینستاگرام به عنوان ویترین مجازی فروشگاه خود استفاده می‌کنند، می‌بایست فالوور زیادی داشته باشند تا فروش خوبی را به دست بیاورند. بهترین و مناسب‌ترین راهکار برای افزایش دنبال کنندگان یک پیج در واقع همان خرید فالوور واقعی می‌باشد، اما چگونه می‌توان اقدام به خرید فالوور واقعی کرد و اصلا این ضرورت از کجا به وجود آمده است؟ پاسخ این سوال به درستی در ادامه‌ی مطلب عنوان خواهد شد.

اینستامارکت

خرید فالوور واقعی و فعال ایرانی چه ضرورتی دارد؟

ضرورت خرید فالوور واقعی از قوانین و الگوریتم‌های اینستاگرام ایجاد می‌شود؛ چراکه در جدیدترین الگوریتم اینستاگرام فقط پست‌ها و عکس‌هایی که میزان طرفدار بیشتری داشته باشند به اکسپلور و بخش جهانی اینستاگرام ورود خواهند کرد. کاربران اینستاگرامی با لایک، کامنت یا مکث ۵ ثانیه‌ای بر روی پست‌ها می‌توانند به یک پیج کاری یا غیرکاری کمک کنند تا به اکسپلور و رتبه‌ی بالای اینستاگرام دست پیدا کند.

پیج‌های جدیدالورود که مایلند به سرعت به اکسپلوور راه پیدا کنند و با دیده شدن بیشتر فروش بیشتری نیز به دسته بیاورند، می‌بایست به فکر خرید فالوور واقعی باشند. چنانچه محتوای پیج شما همه پسند باشد، خریدفالوور واقعی می‌تواند به شما کمک کند تا در مدتی کوتاه به رتبه‌ای بالا دست پیدا کنید، اما خرید فالوور واقعی از چه راهی امکان‌پذیر است؟

 

خرید فالوور واقعی و فعال ایرانی از سایت ما

امروزه خرید فالوور، لایک یا کامنت از سایت فروش فالوور ما بسیار رواج دارد، اما برای اقدام به خرید از طریق سایت حتما باید وب‌سایتی را انتخاب کنید که به آن اطمینان کامل داشته باشید. باید سایتی باشد که مالک آن یک شرکت ثبتی و قانونی مثل ما باشد ، باید حتما دارای اینماد یک ستاره باشد ، باید حتما دارای لوگوی ساماندهی داشته باشد ، که ما علاوه بر اینها عضو رسمی اتاق بازرگانی ایران و دارای مجوز نشر دیجیتال می باشد . خرید فالوور واقعی در عین ساده بودن خود بسیار حساس می‌باشد، زیرا اگر فالوور خریداری شده فیک باشد عملاً پول شما از بین رفته است. شرکتها و وب‌سایت‌های معتبر در زمینه فروش فالوور عموماً کاربران اینستاگرامی واقعی را از برگزاری کمپین و یا مسابقه اینستاگرامی به پیج شما منتقل می‌کنند که این تتها راه عملی و علمی و قانونی و درست برای جذب فالوور واقعی می باشد ، که ریزش کمی هم دارد . در صورتی محتوا و جذابیت صفحه‌ی شما بالا باشد، فالوورهای خریداری شده به عنوان دنبال کنندگان دائمی در پیج باقی خواهند ماند.

ما معتبرترین سایت فروش فالوور هستیم

مهم‌ترین راهکار برای تشخیص اعتبار سایت فروش فالوور آن است که قیمت خرید فالوور واقعی در سایت در رنج خیلی زیادی قرار نگرفته باشد، به عبارت دیگر سایت فروش فالوور می‌بایست بر اساس تعرفه و نرخ معمولی فالوور، لایک یا کامنت را به فروش برسانند. یکی از موفق‌ترین و بهترین سایت‌های فروشنده فالوور، اینستا مارکت می‌باشد که تا کنون تمامی مشتریان خود را راضی نگاه داشته است. که البته تعداد بسیار زیاد نماینده فروش و کاربر و بازاریاب این شرکت گویای فعالیت بسیار قانونمند و منظم در این عرصه است .

چگونه با ما ارتباط داشته باشید؟

شما برای داشتن سایت فروش فالوور و لایک می‌توانید با از طریق آدرس وبسایت ما با این مجموعه ارتباط بگیرید . همچنین می‌توانید از طریق روشهای زیر با کارشناسان زبده و با تجربه ما  تماس داشته باشید و راهنمایی و مشاوره‌های لازم را دریافت کنید. سپس با تحویل سایت فروش لایک و فالوور به سمت موفقیت و میلیونر شدن حرکت کنید .

 

عضو اتاق بازرگانی ایران

دارای اینماد یک ستاره از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

دارای لوگوی طلائی ساماندهی از وزارت ارشاد

دارای مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دارای اسکریپت کاملا اختصاصی و اپلیکیشن منحصر بفرد API بیس